A bitcoin február eleje óta előrehaladt csaknem 27%-ot. Ez nagyszerű jel, hogy ismét emelkedőben van. Újra megnéztem a trade-t amibe január 29-én beléptem.
A hullámcímkézést most meg kell változtatnom, mert a tények azt mutatják, hogy i- hullám teteje 40985.0-nél fejeződött be (feljebb, mint azt eredetileg címkéztem), azaz kész lett 5 kisebb hullám ami február eleje óta fejlődött.
Most minimálisan 3 hullámban történő visszaesést várok, aminek a kör-A hulláma talán már készen is van. A teljes 5 hullámú emelkedés után egy 0,318 arányú visszaesést szeretnék látni, ami az ii- hullám lesz, hogy utána még nagyobb előrelendülésbe tudjon belekezdeni egy harmadik-harmadik hullámban.
Egyenlőre várok…
Továbbá lehetségesnek tartok egy újabb beszállót hamarosan, ráadásul sokkal jobb risk-reward-al egy „START 2”-őt az alkalmas pillanatban iii hullám lekereskedésére.

Megjegyzés: Aki olvassa ezt a blogot, semmit ne vegyen készpénznek! Saját felelősségemre kereskedek, és mindenki aki szintén elad és vesz bármilyen instrumentumot, csakis saját felelősségére teheti azt. Az itt leírtak nem befektetési tanácsok! Ismeretszerzési célból, és saját okulásom érdekében született a blog. Viszont amennyiben bármelyik brókernél van DEMÓ kereskedési számlád, próbálkozz csak nyugodtan rajta az itt leírtak alapján kereskedni! 😉